Školski odbor

Školom upravlja Školski odbor.

Školski odbor donosi odluke  o usvajanju svih zakonom propisanih akata: Statut škole, Školski kurikulum, Godišnji plan i program škole i dr. Prati rad škole te donosi odluke, rješenja, zaključke, upute i daje mišljenje o svim važnim pitanjima: materijalno-financijskim, imovinsko-pravnim, radno-pravnim, pedagoškim i dr.

Odbor ima 7 članova. Redovito se sastaje jedanput mjesečno. Sjednicama prema potrebi mogu nazočiti i drugi članovi, stručnjaci za određena područja, radi boljeg obavljanja radnih zadataka. Kada se na sjednicama raspravlja o pitanjima ili podacima koji predstavljaju poslovnu ili drugu tajnu, sjednice se održavaju samo uz nazočnost članova Školskog odbora i ravnatelja.

ČLANOVI (mandat 2017. - 2021.)

Klaudia Blašković, predstavnica Učiteljskog vijeća (predsjednica)

Sanja Škopac, predstavnica Učiteljskog vijeća

Dilana Dagostin Mohorović, predstavnica radnika

Silvia Kos Pifar, predstavnica roditelja

Anna Goreta Giannini, predstavnica osnivača

Dino Škopac, predstavnik osnivača (zamjenik predsjednice)

Boris Šumberac, predstavnik osnivača

U nastavku možete pronaći zapisnike sa sjednica Školskog odbora.

> O školi  > Školski odbor