> Nastava  > e-Dnevnik

Od školske godine 2018./19. u svim razredima naše škole koristi se e-Dnevnik, aplikacija koje omogućuje vođenje imenika i dnevnika u elektroničkom obliku, a učenicima i roditeljima pregled ocjena, bilježaka učitelja o učeniku i izostanaka s bilo kojeg uređaja koji ima pristup internetu. E-dnevnik je tako zamijenio papirnati dnevnik i imenik. Roditeljima će informacija za roditelje biti i dalje dostupne u školi u terminu informacija za roditelje.

E-dnevniku možete pristupiti s web adrese https://ocjene.skole.hr/pocetna/prijava

ili kliknuti na ikonu u izborniku s desne strane weba naše škole

Učenici se u aplikaciju prijavljuju elektroničkim identitetom (npr. pero.peric@skole.hr) koji će dobiti od svojih razrednika.

Roditelji se u aplikaciju mogu prijaviti koristeći sustav e-Građani. Uključenje u sustav mogu zatražiti u poslovnici FINA-e. U e-Dnevnik za roditelje moći će se prijaviti samo roditelji za koje su razrednici unijeli OIB na dijelu sučelja za evidenciju kontakata roditelja/staratelja te je odabrana opcija “Pristup e-Dnevniku za roditelje”. Potrebno je naglasiti da trebaju biti evidentirani i osobni podaci roditelja ili skrbnika koji imaju pravo uvida u ocjene i izostanke učenika.

"Nova mora moći ćeš otkriti tek kad stekneš dovoljno hrabrosti da iz vida izgubiš obalu."

nepoznat autor

Ukupno: 22055