Obavijest o načinu provođenja postupka vrednovanja kandidata temeljem raspisanog Natječaja

Autor: Administrator , 13. 2. 2024.

Temeljem članka 107. stavak 9. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 153/23) i članaka 11. – 14. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u OŠ Matije Vlačića Labin, Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje dana 13.02.2024. godine donosi

O  B A V I J E S T

o načinu provođenja procjene i vrednovanja kandidata prijavljenih na natječaj za  zapošljavanje

I.

Za Natječaj objavljen dana 02.02.2024. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Osnovne škole Matije Vlačića Labin za radna mjesta:

1. UČITELJ/ICA RAZREDNE NASTAVE (M/Ž)  – na određeno i puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena, 1 izvršitelj/ica, do povratka djelatnice na rad

2. UČITELJ/ICA INFORMATIKE (M/Ž)  – na određeno i puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena, 1 izvršitelj/ica, do povratka djelatnice na rad

3. UČITELJ/ICA TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTURE (M/Ž) – na određeno i nepuno radno vrijeme, 10 sati ukupnog tjednog radnog vremena, 1 izvršitelj/ica, do povratka djelatnika na rad

4. SPREMAČ/ICA (M/Ž) – na neodređeno i nepuno radno vrijeme, 10 sati ukupnog tjednog radnog vremena, 1 izvršitelj/ica

utvrđuje se slijedeći način provjere kandidata:

• razgovor (intervju) kandidata s Povjerenstvom.

Razgovor (intervju) će se održati u prostorijama Osnovne škole Matije Vlačića Labin prema utvrđenom rasporedu.

Povjerenstvo poziva na razgovor (intervju) kandidate koji su dostavili pravovremenu i potpunu prijavu koja udovoljava svim uvjetima Natječaja, sve sukladno članku 10. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u OŠ Matije Vlačića Labin.

Povjerenstvo u razgovoru s kandidatom vrednuje kompetencije značajne za područje rada (temeljem dosadašnjeg iskustva i/ili osposobljavanja, komunikacijske i socijalne vještine, motivaciju i interese kandidata za rad u Školi, očekivanja kandidata i sl.).

Svaki član Povjerenstva procjenjuje kandidata općom ocjenom od 0 do 5 bodova.

Ukupni rezultat vrednovanja razgovora (Intervjua) za pojedinog kandidata je zbroj pojedinačnih ocjena svih članova Povjerenstva.

Ako kandidat ne pristupi Intervjuu, smatra se da je odustao od daljnjeg natječajnog postupka.

Nakon provedenog postupka vrednovanja kandidata na temelju dostavljene natječajne dokumentacije i obavljenog Intervjua, Povjerenstvo izrađuje Rang listu.

Povjerenstvo dostavlja ravnatelju Škole Zapisnik o provedenom postupku kojeg potpisuju svi članovi Povjerenstva u roku od tri dana od dana obavljenog vrednovanja kandidata.

Rang lista iz stavka 1. ovoga članka sastavni je dio Zapisnika.

Predsjednica Povjerenstva za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje

Poziv kandidatima za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave u produženom boravku

Razgovor (Intervju) s kandidatima u postupku provedbe Natječaja za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave u produženom boravku  objavljenog dana 02.02.2024. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Matije Vlačića Labin,

održati će se dana 16.02.2024. godine (petak) u OŠ Matije Vlačića Labin, Zelenice 4, Labin.

Na testiranje se pozivaju kandidati koji sukladno članku 10. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u OŠ Matije Vlačića Labin udovoljavaju svim uvjetima Natječaja i to kako slijedi:

1. L.S., rođ. 14.10.1996. godine s početkom u 10,45 sati

Ako kandidat/tkinja ne pristupi Intervjuu, smatra se da je odustao/la od daljnjeg natječajnog postupka.

Poziv kandidatima za radno mjesto učitelja/ice informatike

Razgovor (Intervju) s kandidatima u postupku provedbe Natječaja za radno mjesto učitelja/ice informatike  objavljenog dana 02.02.2024. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Matije Vlačića Labin,

1. M.M., rođ. 26.05.1984. godine s početkom u 11,00 sati
  2. B.B., rođ. 09.09.1960. godine s početkom u 11,15 sati