Obavijest o rezultatima Natječaja

Autor: Administrator , 22. 12. 2023.

Kandidatima – SVIMA

Predmet: Obavijest o rezultatu Natječaja

U svezi Natječaja objavljenog na oglasnoj ploči i web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje kao i web-u Škole, dana 28.11.2023. godine za obavljanje poslova:

1. UČITELJ/ICA RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU (M/Ž)

– na određeno i puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena, 2 izvršitelja/ice

1. SPREMAČ/ICA (M/Ž) – na neodređeno i puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena, 1 izvršitelj/ica

obaviještavamo Vas da su Odlukom ravnateljice škole, a uz prethodnu jednoglasnu suglasnost Školskog odbora na sjednici održanoj dana 21.12.2023. godine, primljene:

na radno mjesto pod red. br.  1.

• Kristina Prodan i
  • Soraja Kos  te

na radno mjesto pod red. br. 2.

• Rafaela Gržinić

s kojima će ravnateljica škole sklopiti ugovore o radu sukladno propozicijama iz raspisanog Natječaja.

Odluka ravnateljice o izboru kandidata temeljem raspisanog Natječaja

Ravnateljica Osnovne škole Matije Vlačića Labin Sanja Gregorinić Trumić, prof., prema Natječaju objavljenom dana 28.11.2023. godine, te objavljenom na oglasnoj ploči i web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje kao i web-u Škole, provela je postupak za izbor sukladno zakonskim odredbama.

U provedenom postupku ravnateljica Škole je uz prethodnu jednoglasnu suglasnost Školskog odbora na sjednici održanoj dana 21.12.2023. godine, donijela:

Odluku o izboru

1. na poslovima učitelja/ice razredne nastave u produženom boravku  na određeno i puno radno vrijeme, 40 h ukupnog tjednog radnog vremena – 2 izvršitelja/ice, zamjena do povratka djelatnica na rad

1. Kristine Prodan, iz Rapca, na određeno i puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog radnog vremena

2.Soraje Kos, iz Plomina, na određeno i puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog radnog vremena

1. na poslovima spremača/ice na neodređeno i puno radno vrijeme, 40 h ukupnog tjednog radnog vremena – 1 izvršitelj/ica:

Rafaele Gržinić iz Plomina, na neodređeno i puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog    radnog vremena

Ravnateljica će sklopiti ugovor o radu s izabranim kandidatima sukladno propozicijama iz Natječaja.

Ravnateljica Škole

Sanja Gregorinić Trumić, prof.

Temeljem članka 125. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22))  i članka 119. Statuta Škole, ravnateljica OŠ Matije Vlačića Labin Sanja Gregorinić Trumić, prof., donosi

Odluku o neizboru kandidata u Natječaju za radno mjesto spremača/ice na neodređeno i nepuno radno vrijeme

1. Na temelju članka 125. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 126/12, 94/13, 152/14)  i članka 119. Statuta Škole, ravnateljica OŠ Matije Vlačića Labin Sanja Gregorinić Trumić prof., donijela je  Odluku o neizboru kandidata u Natječaju za radno mjesto spremača/ice (1 izvršitelj/ica na neodređeno i nepuno radno vrijeme, 10 h ukupnog tjednog radnog vremena).
  2. Natječaj je objavljen dana 28.11.2023. godine  na oglasnoj ploči i web stranici Škole, kao i na oglasnim pločama i web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Ispostava Labin.
  3. Ova Odluka dostavit će se Hrvatskom zavodu za zapošljavanje te objaviti na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.
  4. Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.

Obrazloženje

Natječaj za radno mjesto spremača/ice na neodređeno i nepuno radno vrijeme (10 h ukupnog tjednog radnog vremena) nije u mogućnosti biti realiziran obzirom da nije pristigla niti jedna prijava na Natječaj, te je stoga donesena navedena Odluka.

Natječaj će biti ponovljen.

Ravnateljica škole

Sanja Gregorinić Trumić, prof.

> Natječaji i javni pozivi  > Natječaji za radna mjesta