Predavanje povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti

Autor: Silva Tenčić Stemberger, 4. 12. 2017.

U četvrtak 30.11.2017. u Gradskoj knjižnici održano je predavanje povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti. Predavanje je održao dr. Slavko Sakoman u jutarnjim satima za učenike osmih razreda u pratnji razrednica i psihologinje. Nakon toga predavanje je održano za učitelje i stručne suradnike, a u popodnevnim satima za roditelje učenika osmih razreda OŠ Ivo Lola Ribar i naše škole.

Predavanje je bilo izuzetno zanimljivo i nadasve poučno. Predavač je prenio svoje bogato iskustvo u vezi s navedenom temom, a naglasak je bio na prepoznavanju rizičnih skupina djece i mladih te prevenciji takvog ponašanja kod istih.

Klaudia Blašković