Natječaj za popunjenje radnih mjesta

Autor: Administrator , 18. 10. 2017.

Labin, 31.10.2017. godine

Kandidatima – svima

Predmet: Obavijest o rezultatima Natječaja

U svezi Natječaja objavljenog na oglasnoj ploči i web stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje kao i web-u Škole, dana 18.10.2017. godine, obaviještavamo Vas da je Odlukom ravnatelja škole, a uz prethodnu jednoglasnu suglasnost Školskog odbora na sjednici održanoj dana 31.10.2017. godine, primljena:

1. Dolores Muhvić, mag.ing.kemijskog inženjerstva, na poslovima učiteljice kemije, na neodređeno i nepuno radno vrijeme, 16 h ukupnog tjednog radnog vremena

1. Romi Belanić, mag.educ. EJ i HJ, na poslovima učiteljice engleskog jezika, na određeno i puno radno vrijeme (zamjena Lee Černjul na bolovanju), 40 h ukupnog tjednog radnog vremena

1. Ema Šćira, mag.prim.obrazovanja, na poslovima učiteljice RN, na određeno i puno radno vrijeme (zamjena Jadranke Franković na bolovanju), 40 h ukupnog tjednog radnog vremena

1. Iva Sergo, mag.psihologije, na poslovima stručnog suradnika psihologa, na određeno i nepuno radno vrijeme, 20 h ukupnog tjednog radnog vremena

Ravnatelj Škole:

Edi Juričić, prof.

Klasa: 112-01/17-01/8

Urbroj: 2144-15-01-17-1

Labin, 18.10.2017. godine

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12, 94/13, 152/14, 7/17)  te članka 5. i 6. Pravilnika o radu Škole, Osnovna škola Matije Vlačića Labin, objavljuje

za popunu upražnjenih radnih mjesta

1. Učitelj/ica kemije (M/Ž)  – na neodređeno i nepuno radno vrijeme, 16 sati ukupnog tjednog radnog vremena, 1 izvršitelj/ica

1. Učitelj/ica engleskog jezika (M/Ž) – na određeno i puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena, do povratka djelatnice na rad , 1 izvršitelj/ica

1. Učitelj/ica razredne nastave (M/Ž) – na određeno i puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena, do povratka djelatnice na rad , 1 izvršitelj/ica

1. Stručni suradnik/ica – psiholog/ica  (M/Ž) – na određeno i nepuno radno vrijeme, 20 sati ukupnog tjednog radnog vremena, 1 izvršitelj/ica

Uvjeti:

Prema čl. 105., 106. i 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 126/12, 94/13, 152/14, 7/17), te Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN 47/96., 56/01.).

Uz vlastoručno potpisanu prijavu (s napomenom za koje se radno mjesto kandidat prijavljuje) i životopis kandidati su obvezni priložiti:

- presliku dokaza o stupnju i vrsti stručne spreme

- presliku domovnice

- presliku rodnog lista

- elektronički zapis o radno – pravnom statusu

- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova.

Ako kandidati ostvaruju prednost pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su na njega se pozvati u prijavi na natječaj i uz prijavu priložiti dokaze o istom. Navedeni kandidati imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Rok za podnošenje prijava: 8 dana od dana objavljivanja na Oglasnoj ploči te mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Ispostava Labin i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjetima dostaviti na adresu: Osnovna škola Matije Vlačića Labin, Zelenice 4, 52220, Labin (s napomenom : „Za Natječaj“).

O rezultatima kandidati će biti izvješteni u roku od 8 dana po izvršenom izboru.

Rezultati natječaja biti će objavljeni i na web stranici škole.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Napomena: nisu potrebni dokumenti u izvorniku niti ovjerene preslike.

Ravnatelj:

Edi Juričić, prof.

"Nova mora moći ćeš otkriti tek kad stekneš dovoljno hrabrosti da iz vida izgubiš obalu."

nepoznat autor

> Natječaji i javni pozivi  > Natječaji za radna mjesta