IUN/EKO kutak – Drugaši u ''Reciklažnom dvorištu''

Autor: Sanja Škopac, 16. 10. 2017.

Danas, 16. listopada 2017. kao ekološki osviješteni učenici, uputili smo se prema ''Reciklažnom dvorištu'' pri Komunalnom poduzeću 1.Maj d.o.o. Dio je to naše eko kulture kao i dio projekta ''Labin i Labinšćina kroz naš barkon''. Učenici su upoznali mjesto zbrinjavanja otpada, kako se otpad odvaja i koje vrste otpada postoje. Mnogi od njih (pa i neki odrasli) ne znaju gdje se može zbrinuti i odložiti neki od otpada kojeg proizvedemo u kućanstvu. Sada ćemo lakše naučiti gradivo iz prirode vezano uz dom i obitelj te očuvanje okoliša. Isto tako zapamtit ćemo da grad Labin i građani Labinštine jako brinu o okolišu i zbrinjavanju otpada.

Učiteljice: Nagua Giurici i Lorena Dobrić

Uskoro

uskoro

Ispis statistike od 24. 10. 2017.