Posjet Gradskoj upravi

Autor: Sanja Škopac, 16. 10. 2016.

U srijedu, 12. listopada učenici 4.a i 4.b sa svojim učiteljicama krenuli su put Staroga grada. Posjetili su Općinu - Gradsku upravu.

Na samom ulazu dočekale su nas dvije mlade djelatnice koje su nas provele zgradom. Posjetili smo: Pisarnicu, Arhiv, Odjel za financije, Matični ured, te Veliku i malu vijećnicu. Učenicima se najviše svidio Matični ured u kojem su vidjeli jako puno debelih i starih knjiga. Tražili su stranice s podacima o njihovom danu i vremenu rođenja. Zanimljivo im je bilo i u Maloj vijećnici jer su saznali da je to prostorija u kojoj će se jednog dana možda vjenčati.

Susreli smo se s gradolnačelnikom i njegovom zamjenicom kojima su učenici postavljali razna pitanja i iznosli svoje želje vezane uz Grad Labin.

U Velikoj vijećnici dočekali su nas kroasani i sokići te je tako završio ovaj ugodni posjet.

Zahvaljujemo gradolnačelniku, dogradolnačelnici i svim djelatnicima koji su nas jako lijepo primili. Vidimo se opet!

Marina Franković i Sanja Škopac

"U ljubavi je čak devet deset."

vijetnamska poslovica