Nastava pod maskama

Autor: Silva Tenčić Stemberger, 15. 2. 2018.

Veljača nije samo mjesec ljubavi nego i karnevala. Karnevalsko vrijeme je vrijeme pred  korizmu kada je uobičajena zabava, maskiranje, ulične povorke, ples i pjesma. Tako smo i mi u našoj školi održali nastavu pod maskama. Maskirali se je većina učenika i neki učitelji. Tijekom velikog odmora održalo se je natjecanje za najoriginalniju i najkreativniju masku. Treće mjesto osvojio je Viktor Tenčić iz 5.a razreda koji se je maskirao u vraga dok je drugo mjesto osvojio Gabriel Batelić iz 8.a razreda koji se maskirao u Mad Maxa. Prvo mjesto osvojio je Stefan Brajković iz 8.b razreda koji se maskirao u stariju ženu. On se nije samo maskirao, on se je i maksimalno uživio u taj lik.

Cristianna Licul 5.a.

Gaia Bruna Užičanin 5.b