Učenici starijih razreda u Kinu Labin pogledali film "Čudo"

Autor: Silva Tenčić Stemberger, 11. 12. 2017.

U utorak 5.12.2017. svi učenici starijih razreda naše škole u pratnji razrednika, učitelja i stručnih suradnika pogledali su u Kinu Labin film „Čudo“ koji je dobio preporuku Ministarstva znanosti i obrazovanja. To je inspirativna priča o Augustu Pullmanu prema kojoj je pokrenut i program Certified Kind Classroom. Programom se nastoji potaknuti ljubazno ponašanje, prihvaćanje i uključivanje učenika osnovnih škola. Film je snimljen prema istoimenom romanu spisateljice Raquel Jaramillo koja ga je objavila pod pseudonimom  R. J. Palacio, a redatelj filma je Stephen Chbosky. Poruke filma su se potpuno uklopile u postojeće blagdansko ozračje te su ih naši učenici toplo prihvatili.

Ispis statistike od 24. 10. 2017.

Ukupno: 19764