Autor: Tanja Dobrić, 17. 6. 2016.

ROKOVI UPISA U SREDNJU ŠKOLU – za sve informacije kontaktirati stručnu službu škole na broj 880-229

LJETNI UPISNI ROK

2.6.2016. Početak prijava kandidata u sustav

27.6.2016. Početak prijava obrazovnih programa

28.6. 2016. Završetak prijave obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere

29.6 – 5.7.2016. Provođenje dodatnih ispita i provjera te unos rezultata

27.6. 2016. Rok za dostavu dokumentacije redovitih učenika (stručno mišljenje HZZ-a i ostali dokumenti kojima se ostvaruju dodatna prava za upis )

30.6. i 1.7.2016. Učenici će prilikom prijave programa obrazovanja vidjeti koje potvrde trebaju imati te će se sukladno tome javiti liječnici školske medicine –oni kojima stoji da im treba potvrda školske medicine  a sigurni su da će se upisati mogu po potvrde doći  30.6. i 1.7., oni koji nisu sigurni mogu doći od 12.-15.7.2016.; onima kojima stoji da im je potrebna potvrda medicine rada moraju u navedene datume kod liječnice školske medicine (dr.Magaš) podignuti karton te s istim ići kod liječnika medicine rada (dr.Rimca) na pregled koji stoji 200,00 kuna (deficitarna zanimanja ne plaćaju pregled). Za liječnika medicine rada  navedeno vrijedi ukoliko je dijete sigurno da će se upisati , ukoliko nije sigurno javiti se kad vidi da je upisano.

5.7.2016. Završetak prigovora na unesene osobne podatke, ocjene,natjecanja, rezultate dodatnih provjera i podatke na temelju kojih se ostvaruju dodatna prava za upis

6.7.2016. Brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete

6.7. 2016. Zaključavanje odabira obrazovnih programa

Početak ispisa prijavnica

7.7. 2016. u 8 sati podjela svjedodžbi i potpisivanje prijavnica – roditelj dolazi s djetetom u školu i potpisuju zajedno prijavnicu.

11.7.2016. Objava konačnih ljestvica poretka

11.-15. 2016. Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja (potvrda školske medicine, liječnička svjedodžba medicine rada, ugovor o naukovanju učenika i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) u srednje škole

Dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) u srednju školu u koju se učenik upisao

(škole same određuju točne datume za zaprimanje upisnica i dodatne dokumentacije unutar ovdje predviđenog razdoblja i objavljuju ih na svojoj mrežnoj stranici i oglasnoj ploči škole)

18.7.2016. Objava okvirnog broja slobodnih mjesta za jesenski rok

14.8. 2016. Službena objava slobodnih mjesta za jesenski upisni rok

"U ljubavi je čak devet deset."

vijetnamska poslovica